orjinali mi fotokobisi mi?

Kullanıcı avatarı
Son_Tus_Bükücü
VIP Plus
VIP Plus

orjinali mi fotokobisi mi?

Mesaj gönderen Son_Tus_Bükücü » Prş Ağu 09, 2018 3:38 pm

gsad1905 yazdı:
Prş Ağu 09, 2018 1:22 pm
tipasa yazdı:
Prş Ağu 09, 2018 9:36 am
gsad1905 yazdı:
Çrş Ağu 08, 2018 10:39 pm
Ben evde kendim çıktı alıyorum gidip spiral yaptırıyorum normal kitaptan farkı olmuyor ve uyguna geliyor
ben de çıktı alıyorum pek çok kaynakta ama kartuş ve kağıt masrafı fotokopi masrafına eş hatta daha pahalı oluyor gibi gelmeye başladı bu konuda napıyorsunuz hocam?
Hocam benim yazıcı mürekkep tankı olan bir yazıcı bittikçe mürekkep dolduruyorum, kartuş ile baş edilmez ama mürekkep ile uyguna geliyor.
Hocam sizinkinin marka modeli nedir?Hazır kullanan birini bulmuşken merak ettiklerimi sorayım :D

Resim

Kullanıcı avatarı
Ezgisu
VIP
VIP

Mesaj gönderen Ezgisu » Prş Ağu 09, 2018 3:46 pm

Son_Tus_Bükücü yazdı:
Prş Ağu 09, 2018 3:36 pm
Ezgisu yazdı:
Prş Ağu 09, 2018 12:07 pm
Benim yazıcım canon mf3010. İyi birşey aslında, fakültede hep kendi notumu kendim çıkarırdım ama tabi arkasına yazdıramazdım :) elle çevir varsa öyle yapalım madem. Özellikle soru kitaplarını ve şekil az olan kitapları yazdırmayı deniycez. Sonra zaten benim kitaplarım da var şekil anlamazsa onlara bakar artık. orjinalleri gereksiz pahalı geldi. Herşeyim tam olsun desen dersane parasına denk geliyor. Hepinize teşekkürler arkadaşlarım :)
ben de canon un aynı serisinden başka modeli kullanıyorum hocam toner doldurma işini hallederseniz kafanız rahat bir şekilde bastırırsınız o konuda yardım isterseniz mesaj atabilirsiniz bana
Çok teşekkür ederiz:) şu kaynak toparlama işlerini halledersem fotokopi kısmında mesaj kutunuzu taciz edeceğimden şüpheniz olmasın 😬

Kullanıcı avatarı
gsad1905
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen gsad1905 » Prş Ağu 09, 2018 3:51 pm

Son_Tus_Bükücü yazdı:
Prş Ağu 09, 2018 3:38 pm
gsad1905 yazdı:
Prş Ağu 09, 2018 1:22 pm
tipasa yazdı:
Prş Ağu 09, 2018 9:36 am

ben de çıktı alıyorum pek çok kaynakta ama kartuş ve kağıt masrafı fotokopi masrafına eş hatta daha pahalı oluyor gibi gelmeye başladı bu konuda napıyorsunuz hocam?
Hocam benim yazıcı mürekkep tankı olan bir yazıcı bittikçe mürekkep dolduruyorum, kartuş ile baş edilmez ama mürekkep ile uyguna geliyor.
Hocam sizinkinin marka modeli nedir?Hazır kullanan birini bulmuşken merak ettiklerimi sorayım :D
Epson L386 hocam, çok memnunum, yazıcı ile birlikte gelen mürekkeplerle zaten yaklaşık 10 bin sayfa çıktı alabiliyorum, geçenlerde sadece tek rengi yeniledim, bir sürü kitap çıkarmama rağmen

Kullanıcı avatarı
eps
VIP
VIP

Mesaj gönderen eps » Cmt Ağu 18, 2018 12:06 am

AlpErTunga yazdı:
Prş Ağu 09, 2018 4:31 am
Daha cok para gidince daha cok degerlenir gozunde kitap. Okumayacaksa bile daha cok okur. En azindan bana oyle geliyor :D
Aynı düşüncedeydim bu sebeple dershaneye yayılmıştım ama yanılmışım artik bu görüşe karşıyım :D
Bu arada tek taraflı cikti veren yazıcıdan sürekli elle çevirmek zahmetli, bunun yerine sadece tek sayfaları cikar deyip sonra yönünü dogru ayarlayıp arka sayfalara çift sayıları yazdır demek daha kolay olur.. Yönü dogru tutturabilmek icin once deneme yapmanızı öneririm
[*]Alternatif linkler için açıklama: Sitede daha güncelleri bulunabilir, vip dışına çıktığı zaman alternatifler iş görür ve/veya ses kalitesi belki daha iyi olur mantığıyla alternatif yapıyorum. Konu tarihine bakmadan indirmemenizi tavsiye ederim...

dusau1
VIP
VIP

Mesaj gönderen dusau1 » Cum Eyl 14, 2018 12:05 am

hocam daha halletmediyseniz kesinlikle satın alın. Taratılan kitapların birçoğu doğru düzgün taratılmamış, çıktılar net olmayacaktır. Saatlerce çalışılacak o nota. Fotokopiye sadece soru kitaplarında girişin derim. Ki onlarda ydus falan net çekilmiş, denemeler net çekilmiş. Soru kitaplarının çoğunun pdfi berbat durumda zaten.

“Destek NLP” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: burak044, drrdogru, rumour ve 1 misafir