TUSU ANTİTUSİFSİZ KAZANMAYA ÇALIŞMAK VİP PLUS ÜYE OLMAKTAN DAHA KOLAY

KENMEKEN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

TUSU ANTİTUSİFSİZ KAZANMAYA ÇALIŞMAK VİP PLUS ÜYE OLMAKTAN DAHA KOLAY

Mesaj gönderen KENMEKEN » Prş Ağu 16, 2018 6:11 pm

YÖNETİM KADEMESİNDEKİ SAYGIDEĞER İNSANLARA:
PAYLAŞILMASI İÇİN LİSTELENEN ESERLERİN HEPSİNİN PAYLAŞIMI TAMAMLANDIKTAN SONRA SON PAYŞILANLAR HEP VİP PLUS TA MI KALACAK? MESELA VİPLER GÖREMİYECEK Mİ? VİP OLMAYA ÇALIŞMAK ESKİDEN ÜNİVERSİTE SINAVI KADAR ZAHMETLİ İKEN (GERÇİ ŞİMDİ 1-2 PAYLAŞIMLA VİP OLUNUYOR) BİRDE TUS SINAVI KADAR ZOR OLAN VİP PLUS OLMAK İÇİN ÇALIŞMAK. NEREDEYSE TUSU ANTİTUSİFSİZ KAZANMAYA ÇALIŞMAK VİP PLUS ÜYE OLMAKTAN DAHA KOLAY OLDU. BU MİZAHİ ELEŞTİRİDEN DOLAYI BENİ BANLAMAMANIZI VE ACIMASIZ ELEŞTİRİ YAPMAMANIZI RİCA EDİYOR HEPİNİZE SAYGILARIMI SUNUYORUM. AMA BEĞENMİYORSAN SİTEYİ TAKİP ETME DİYEBİLİRSİNİZ. BU EN DOĞAL HAKKINIZDIR.

Kullanıcı avatarı
dr.henrylee
VIP
VIP

Mesaj gönderen dr.henrylee » Prş Ağu 16, 2018 6:50 pm

hocam akla gelebilecek en iyi sistem bu maalesef ben de plus değilim inşallah olurum birgün ama plus da vip de ne yazık ki gerekli.

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Prş Ağu 16, 2018 6:51 pm

Eleştirinin dozu için teşekkür ediyorum, konuşmaya değer bir mevzu, o halde konuşalım:)

Vip plus konusunu iyi anlamamış olabilirsiniz, ancak bu mevzuyu sitedeki üyelerimiz içinden azımsanmayacak miktarda kişi yeterince anlamamış veya bu konu hakkında yeterince bilgi sahibi olamamış olduğu için sizin de bu konudaki bulunduğunuz nokta için anlayış göstermem gerek.

Biz Vip plus sistemini neden getirdik, nasıl işliyor, çeşitli merak edilenler hakkında

1-Sitemizde vip üyeler içerisinde olağanüstü çalışan emek veren üyeler var, onların sayesinde sitedeki birçok iş yürüyor, hepsi pırıl pırıl, hepsine ne kadar teşekkür etsek azdır. İşte bu üyelerin diğer üyelerden ufacık bir farkı olmalı, bu bir nişane ile veya erişilebilirlik bakımından olabilir.
2-Vip üyelerimizin yeri ayrı. Her bir vip üye sayesinde bunca dosyalar sitemizde mevcut, bu sofranın her çeşit yemeğini çorbasını getiren üyelerimizdir, yani sofraya oturmuş olanlarımızdır. Sofrada salata, mutfakta kuzu but yenmez, o yüzden plus üyeler ile vip üyeler arasında cüzi bir erişim farkı vardır, sadece siz sofrada yemeği görmeden onlar çatal kaşık taşıyarak gönüllü halde, yemeklerin kokusunu sizden önce alıyorlar o kadar.
3-Bu güzel vip üyeler içerisinde maalesef üzülerek ama hiç de şaşırmayarak söylüyorum ki, site aleyhinde iş yapanlar mevcut. Vip'teki dosyalar telif sebebi ile kaldırılabiliyor, içerden linkleri şikayet edenler var.
4-Bir dosya zayi olmasın diye, eskiden hiç getirilmezdi siteye. Ancak şimdi elimizde bir dosya var, fakat viptekiler için en uygun zamanda paylaşmak istiyoruz. Direkt vipe koyarak telif sebebiyle bir anda kaldırılmasını hiç istemeyiz.
5-Evet uzunca bir süre plustaki dosyalar vipe aktarılmadı diye biliyorsunuz değil mi? Hayır yavaş yavaş aktardığımız dosyalar var, gözünüzden kaçmış olabilir, yada plusta ne olduğunu net bilmediğiniz için hangi dosyanın plustan gelebileceğini bilemeyebilirsiniz.

Hasılı kelam, canınızı sıkmayın, siz varsanız biz varız, siz de bu sitede üyesiniz, ben de üyeyim. Vip olduktan sonra bu sitede herkes aynı dosyadan faydalanacaktır, ancak mutfak mevzuları konusunda lütfen duyarlı olun:)

KENMEKEN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KENMEKEN » Prş Ağu 16, 2018 7:12 pm

SAYIN MENTOR:
BU HARİKA CEVAP VE ANLAYIŞINIZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM. BU SİTEDE HEP OLUN. ADINIZ BANA ÜYE OLDUĞUM GÜNDEN BERİ ÇOK GÜZEL KOKAN MİNTUR ADLI BİR ÇİÇEĞİ ANIMSATIYOR. BU HARİKULADE ANLAYIŞLA GÖZÜMDE VE GÖNLÜMDEKİ YERİNİZ PERÇİNLENDİ.VAR OLUN. AMA SİZE NEGATİF PUAN VEREN ÜYEYE TEESSÜFLERİMİ SUNARIM.

Kullanıcı avatarı
Percy
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Percy » Prş Ağu 16, 2018 7:22 pm

KENMEKEN yazdı:
Prş Ağu 16, 2018 7:12 pm
SAYIN MENTOR:
BU HARİKA CEVAP VE ANLAYIŞINIZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM. BU SİTEDE HEP OLUN. ADINIZ BANA ÜYE OLDUĞUM GÜNDEN BERİ ÇOK GÜZEL KOKAN MİNTUR ADLI BİR ÇİÇEĞİ ANIMSATIYOR. BU HARİKULADE ANLAYIŞLA GÖZÜMDE VE GÖNLÜMDEKİ YERİNİZ PERÇİNLENDİ.VAR OLUN. AMA SİZE NEGATİF PUAN VEREN ÜYEYE TEESSÜFLERİMİ SUNARIM.
Ben kendisinde takılmak için yaptım. Konu ikimiz arasında

gardenya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen gardenya » Prş Ağu 16, 2018 7:31 pm

Ben de hazır bahsi açılmışken sormak istiyorum. VIP olmak için yüklenmesi gereken dosya yelpazesi çok çok çok dar. Siteye bağış yaparak VIP olma imkanımız var mı - bunu merak ediyorum doğrusu.

Kullanıcı avatarı
dr.henrylee
VIP
VIP

Mesaj gönderen dr.henrylee » Prş Ağu 16, 2018 7:37 pm

gardenya yazdı:
Prş Ağu 16, 2018 7:31 pm
Ben de hazır bahsi açılmışken sormak istiyorum. VIP olmak için yüklenmesi gereken dosya yelpazesi çok çok çok dar. Siteye bağış yaparak VIP olma imkanımız var mı - bunu merak ediyorum doğrusu.
hocam işin içine para girince olayın rengi değişir saflığı bozulur bence

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Prş Ağu 16, 2018 7:43 pm

KENMEKEN yazdı:
Prş Ağu 16, 2018 7:12 pm
SAYIN MENTOR:
İşte bu plus denen üyeler öyle çalışkan ki biz yöneticilerini bile beğenmiyorlar :')

Teşekkür ederim hocam, konuşmanın seviyesini belirleyen en başta sizdiniz:)

Kullanıcı avatarı
bigbangtheory
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen bigbangtheory » Prş Ağu 16, 2018 8:33 pm

@KENMEKEN Bugüne kadar kimseyi kişisel görüşleri için ve eleştirileri için banlamadık , banlamayı da düşünmüyoruz. Ben de sizler gibi elinde hiç bir kaynak olmayan , mecburi hizmete dayanamamış istifa etmiş biri olarak üye oldum siteye. VİP oldum , yönetici oldum , şimdi de sizlere yeni kaynaklar sağlamak için destek olabilmek için hala uğraşıyorum.

VİP olabilir miyim diye bir talepte bulunmadım , yönetici olmak aklımın ucunda bile yoktu. Sadece paylaşmayı , yardım etmeyi , destek olmayı bir misyon olarak gördüm. Sizler de sürekli bireysel çıkarlarınızı düşünerek eleştiri yapmak yerine , sistemi anlamaya çalışsanız belki daha iyi yerlere gelebiliriz.

Bahsettiğiniz gibi her kaynak herkese açılırsa buraya kimse yeni kaynak getirmez. 2020 TUS'una 2010 yılı ses kayıtları ile girerdiniz. VİP olmak için bile en ufak çaba sarf etmemiş birinin çıkıp PLUS olmak TUS kazanmaktan daha zor demesinin 2 sebebi olabilir ; ya VİP / VİP PLUS sistemini anlamamıştır ya da TUS'un nasıl bir sınav olduğundan haberi yoktur ;)

@gardenya Bağışlamayı düşündüğünüz miktarla sitede bulunmayan kaynaklardan satın alıp , renkli HD taratıp paylaşım yaparak VİP olabilirsiniz. Bunu yapmak size zor geliyorsa bağışınızı dersaneye yapıp oradan da faydalanabilirsiniz.

VİP / PLUS sisteminin eksikleri - hataları - sorunları olabilir. Bunlar hakkında eleştiri getirmek bizi daha da ileri götürür. Ama site için hiç bir çaba sarf etmemiş insanların bu sistemi çok saçma yaaa demesi bence samimi değil. Burada bir sistem bir düzen var amacı da sürekliliği sağlamak. Aramıza katılabilir ya da dersanelerin ağına düşebilirsiniz. Herkes bu konuda özgür..
Unutmak fizyolojik bir süreçtir , tekrar etmemek ise patolojiktir..