ANTİTUSİF HALKGÜNÜ

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır

ANTİTUSİF HALKGÜNÜ UYGULAMASI BAŞLATILSIN MI?

EVET ! HAFTADA 1 GÜN HALKGÜNÜ OLSUN VIP&VIP PLUS UYGULAMALAR TÜM KULLANICILARA AÇILSIN!!
103
72%
hayır açılmasın
40
28%

Toplam oy: 143

Kullanıcı avatarı
ladyinred
VIP
VIP

ANTİTUSİF HALKGÜNÜ

Mesaj gönderen ladyinred » Çrş Ağu 29, 2018 8:34 pm

Daha beyefendi lütfedip vip olmaya bile çalışmamış ama o açılsın bu açılsın falan filan. Beleşe konmaya çabalamak yerine önce siz vip olmaya çabalasınız ??

Ya ayrıca ben bu insanların vip plusla olan dertlerini anlamıyorum. Arkadaş önce vip teki dosyaları bi bitir, onlara çalış, onları sindir. Ben kendi şahsım adına zerre kadar merak etmiyorum vip plusta ne var diye. Zaten işe yarayacak bir sürüüüü dosya vipte var. Ne bu çaba ne bu uğraş ?!

Resim

Kullanıcı avatarı
dr.henrylee
VIP
VIP

Mesaj gönderen dr.henrylee » Çrş Ağu 29, 2018 10:51 pm

obirkralice yazdı:
Çrş Ağu 29, 2018 8:34 pm
Daha beyefendi lütfedip vip olmaya bile çalışmamış ama o açılsın bu açılsın falan filan. Beleşe konmaya çabalamak yerine önce siz vip olmaya çabalasınız ??

Ya ayrıca ben bu insanların vip plusla olan dertlerini anlamıyorum. Arkadaş önce vip teki dosyaları bi bitir, onlara çalış, onları sindir. Ben kendi şahsım adına zerre kadar merak etmiyorum vip plusta ne var diye. Zaten işe yarayacak bir sürüüüü dosya vipte var. Ne bu çaba ne bu uğraş ?!
daha fazla katılamazdım bu vip plus işi çok büyüdü bu insanlar bir nevi moderatör gibi ücretsiz çalışıyor ediyor ve birkaç kaynağa daha önce sahip oluyor ki onlara bile bir kere açıp bakmamışlardır ve bu site zorunlu bşr yer değil hoşnut değilsen ziyaret etmezsin kimse kimseyle bir şey paylaşmak mecburiyetinde değil artık insanları anlamak çok zor

Kullanıcı avatarı
ziyak
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen ziyak » Cmt Eyl 08, 2018 10:10 am

fena güldüm tatil günü, milleti ne hale düşürmüşsünüz, halk günü istiyorlar :))) Halk ekmek, halk tus, burdan iyi domain olur..