Tustime kayıt olmak ne kadar mantıklı mezun arkadaşlarımızin önerilerini bekliyoruz

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Tustime kayıt olmak ne kadar mantıklı mezun arkadaşlarımızin önerilerini bekliyoruz

Mesaj gönderen Mentor » Prş Eyl 06, 2018 1:00 pm

Böyle bir site varken asla bir dersaneye kaydolmazdım.
Fakat illaki ben kaydolucam diyorsanız size tek kelime ile tw nin önünden geçmeyin derim, tusem candır ama time şuan hepsinden iyidir. Dataya tek rakip benim gözümde timedır. Ama antitusife rakip bile yoktur.

dusau1
VIP
VIP

Mesaj gönderen dusau1 » Prş Eyl 06, 2018 1:23 pm

Mentor yazdı:
Prş Eyl 06, 2018 1:00 pm
Boyle bir site varken asla bir dersaneye kaydolmazdım.
Fakat illaki ben kaydolucam diyorsanır size tek kelime ile tw nin önünden geçmeyin, tusem candır ama time şuan hepsinden iyidir. Dataya tek rakip benim gözümde timedır. Ama antitusife rakip bile yoktur.
hocam twnin önünden niye geçmeyelim ?

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Prş Eyl 06, 2018 5:59 pm

dusau1 yazdı:
Prş Eyl 06, 2018 1:23 pm
Mentor yazdı:
Fakat illaki ben kaydolucam diyorsanır size tek kelime ile tw nin önünden geçmeyin, tusem candır ama time şuan hepsinden iyidir. Dataya tek rakip benim gözümde timedır. Ama antitusife rakip bile yoktur.
Yavuz hırsız çünkü:)

dusau1
VIP
VIP

Mesaj gönderen dusau1 » Prş Eyl 06, 2018 6:01 pm

Mentor yazdı:
Prş Eyl 06, 2018 5:59 pm
dusau1 yazdı:
Mentor yazdı:
Bende Twye gittim çok ciddi sıkıntılar yaşadım da, her yerde mi aynı acaba diye merak ettim.

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Prş Eyl 06, 2018 6:05 pm

dusau1 yazdı:
Prş Eyl 06, 2018 6:01 pm
Mentor yazdı:
dusau1 yazdı:

Bende Twye gittim çok ciddi sıkıntılar yaşadım da, her yerde mi aynı acaba diye merak ettim.
Ben gitmedim, gidenler var görüyorum hallerini:)
Biraz anlatır mısın bizlere neler yaşadığını hocam?

dusau1
VIP
VIP

Mesaj gönderen dusau1 » Prş Eyl 06, 2018 7:07 pm

Mentor yazdı:
Prş Eyl 06, 2018 6:05 pm
dusau1 yazdı:
Prş Eyl 06, 2018 6:01 pm
Mentor yazdı:

Ben gitmedim, gidenler var görüyorum hallerini:)
Biraz anlatır mısın bizlere neler yaşadığını hocam?
kişisel olarakta çok şey yaşadım ama ifşa olmamak adına anlatmak istemiyorum.
Genel bakış olarak, kurumda ahmet hoca iyi niyetli ve çalışkan bir insan. Ama eksikleri kabul etmiyor. birkaç hoca dışında yanındaki hoca kadrosu iyi değil. Klinikte hakan hoca ve gökhan hoca çok iyi. İsmail hoca çok textbook okuyor ama tusla alakası yok anlatıp duruyor kampta bildiğin son dakika spotu anlatacağına sıfırdan mekanizma anlattı. Farmacı abartısız kampta yarım saat asetazolamid anlattı dedim çıkmazsa arayıp sövecem ama yapmadım. Dağ hastalığı aklımızda kalsın diye bildiğin kampta 10 dk anne-babasının evereste çıkmasını anlattı.

Ama asıl sıkıntı bunlar değil. şube açarken dışarıdan ortak alıyor ve aldığı adamların hepsi barzo. Dersanecilikten anlamayan, lan lun konuşan kaba saba insanlar. bırak dersaneciliği esnaf olsa dükkanına adım atmazsın. Ama ilk başta şube tutsun diye ilgili müdür getiriyor. sonra kayıtlar yapılıyor ve müdür hop ortada yok yerine gelen bu barzolar oluyor. Ahmet hoca bunlar yüzünden kaybedecek bana kalırsa. Çünkü insanları küstürüyor bunlar.

Bir de bizde dersler düzenli yapılmadı, yetişmedi. Ama tusdatanın %35 fiyatına kaydolduk. Tüm konu soru kitaplarını bedava verdiler. Kamp bedava oldu. Ama kitaplarıda masraf olmasın diye hocalar gelirken bavulla getiriyor. O yüzden toplu olarak alamadık kitapları. Dilenci gibi birer ikişer hep. Hatta bir ara ders yapılacaktı ilgili dersin kitabı yoktu. Müdüre dedim bak kitap yok kimse farkında değil diye, bir rezaletten de öyle kurtulduk. Offlinelar bir tek ahmet hoca ve bir adamında var, tüm şubelere onlar yüklüyor. Böyle olunca da, güncel offline bulmakta sıkıntı yaşanabiliyor. Ve eski olanları da siliyorlar. Mesela ahmet hocanın 12 saat anatomi anlattığı, gökhan hocanın fizyoloji anlattığı offlineları sildiler.

Ama ne kadar fiyat ödediysek o kadar da hizmet aldık. Periferde ucuza gidilebilecek bir dersane. Ama kaydolacakların özellikle ahmet, gökhan ve hakan hocaların kesin geleceğine garanti almasını tavsiye ederim. Diğer hocaların tustan ve soru yakalamaktan haberi yok.

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Prş Eyl 06, 2018 7:13 pm

@dusau1 teşekkürler hocam, sıkıntı yaşamışsınız hakikaten. Bir barzo göreceğime...

Kullanıcı avatarı
AlpErTunga
VIP
VIP

Mesaj gönderen AlpErTunga » Cum Eyl 07, 2018 1:59 am

Tustime bana daha az ve öz geliyor bence. Tus icin yeterli buluyorum. Hatta en iyisi diyebilirim. Hem soru hem konu olarak. Tusemin klinik bilimlerini hep kötülüyorlar. Merak ediyorum tusem klinik soru ve konu calisanlar ne kadar yapiyor? Ben hep ortaydim simdi de ortayim. Kendimde bir degisim yukselis goremedim. Baskalari nasil merak ettim.