Sabır taşı değilim!!!

Önemli Bildiri ve Duyurular
Kullanıcı avatarı
HekimBaba
Site Admin
Site Admin

Sabır taşı değilim!!!

Mesaj gönderen HekimBaba » Cmt Eyl 15, 2018 1:52 am

Sayın değerli Antitusif ailesi
Yoğunluktan siteye fazla giremiyorum ama sitedeki genel durumu her zaman kontrol altında tutmaya çalıştım.
Sıtemiz 2007de yayın hayatına başladığı günden beri 11 yıllık süre zarfında her daim tıp okuyan her kesime faydalı olmaya çalıştı.Sadece Türkiye'de değil yakın coğrafyadaki ülkelerde yaşayan doktorlara da sitemizin inkar edilemeyecek katkısı bulunmuştur. Buna en iyi örnek ben Azerbaycan türkü kardeşinizdir.
11 yıl içinde sayısız insan Antitusif sayesinde TUS kazandı,doktor oldu.11 yıl içinde siteden tek kuruş gelir elde etmedi yöneticiler.Her gün yaptığı rutin işler dışında sitedeki üyelere yardımcı olmaya çalıştı antitusifçiler.Siteye dökuman girişini sağladılar.Ama yemin ederim çok az bir kısmını kullanabildiler kendileri.Hepsi siz değerli üyeler içindi.Hepsi...Tüm yaptığımız işler.
Sitenin kurucusu ben değilim.Sadece yeni site scriptini ben kurdum.Sitenin kurucusu abimiz gösteriden uzak,çok değer verdiğim ve saygı duyduğum bir insan.Belki de yurtiçi ve yurtdışı tusiyerlere en çok fayda veren bu insan kendi isminin biryerlerde geçmesine asla müsaade etmez.Tıpkı sitenin diğer yöneticileri gibi...
Şimdi gel gelelim asıl meseleye. Yakın bir tarihte eskiden değer verdiğim iyi ve güzel işler yapan biri zannettiğim bir şahıs bana siteye dava açıldığı haberini "uçurdu".Tabi ben de her seferki gibi inandım, güvendim ona.Güvenimi kullandı.Siteyi kapatmazsan yanacaksın bak dedi.Kendini düşün biraz, olaylar bildiğin gibi değil dedi.Antitusifi kapatman gerek acilen dedi.Siteyi kapatmamın söz konusu olmadığını söyledim kendisine.Sildi sonra mesajlarını.Ama bu gibi durumlara tedbirli olduğum için mesajlarını yedekledim.İleri giderse sitede paylaşacağım.
Bu mesajım uyarı mesajıdır.
Şimdi ona isim vermeden sesleniyorum: Siteyi kapatma girişimi içindesin ve arkadan ne dolaplar çeviriyorsun farkındayım.Üye ve moderatörleri bana karşı ayaklanmaya çağırıyorsun haberim var.Susuyorum.Bize ve de çoğu zaman bana laf atıyorsun duyuyorum.Sakın ama sakın sabrımızı taşırayım deme.Zekama hakaret edip oyun oynamaya kalktın bak bir şey demedim sessizce geri çekildim.
Normalde dershanelerin telif sahibi olduğu kitapların genel bölümde paylaşılmasına izin vermiyoruz.Dershanelerin bir sömürü sistemi olduğunu ben hiç söylemedim ve buna katılmıyorum.Neticede onların ses kayıtları paylaşıldı millet onlardan faydalandı.Elimi vicdanıma koyduğum zaman onlara sadece teşekkür etmemiz gerektiğini düşünüyorum.İşte yakın zamanlarda gözümüzden kaçmış 27. baskı tts sitede paylaşılınca tusdata avukatından haklı olarak uyarı geldi.Tabi hemen kaldırdık.Sadece bu siteden değil yöneticisi olduğum facebook gruplarından da kaldırdım.Ve bu uyarı yazısını da ismini zikretmek istemediğim kişiyle paylaştım."Bak siteyi boşa bırakmaya gelmiyor her zaman kontrol etmek gerekiyor" diye.Adam almış bunu bana karşı kullanmış.Size dava açıldı diye.
-E kim açtı.-Söyleyemem.Adam tutturmuş siteyi kapatın diye. Üyelerden bana mesaj atanlar olmuş tabi onun dolduruşuyla neden açıklama yapmıyorsun diye.İşte açıklama.Bir daha siteyi kapatma girişimi içinde olursa yemin ederim hayel edemeyeceği belgeleri yayınlayacağım.
Ona olan güvenimi kullanarak siteyi kapattırmak da ne demek. Şimdi antitusifle tusa hazırlanan bu kadar insan olduğunu bile bile bu yaptığına ne denir.
İnsan ekmeğini yediği ,faydasını gördüğü bir yere bunu yapar mı? Antitusifin ona kattığı onca şeyden sonra bunları yapması...
İnsanoğlu neden böyle?
Bitti diyeceklerim bu kadar. Ben yine eskisi gibi sakinliğimi koruyacağım.Ama sitemize ve üyelerimize zarar verecek herhangi bir hareketinde karşılık göreceğini bilmesini istiyorum.
Rahatsızlık verdiysem özür dilerim arkadaşlar.
Siteye yapılan bu ihanete sessiz kalamadım sesimi yükselttim.Kusura bakmayın.
İyi forumlar...
P.S. Chat'te bana küfür eden Abasıyanık isimli üye, IP adresini aldım.Blöf değil.Hatta inanman için Ankara kaynaklı olduğunu da belirteyim.Ekran görüntüsünü de aldım.Tekrarlanacağı takdirde suç duyurusunda bulunacağım.
Sitede hakaret iftira yalan dolana hiç bir zaman yer yoktur.Kurallara uymayan üyeler banlanacak ve gerektiği halde IP adresleri savcılığa sunulacaktır.

dusau1
VIP
VIP

Mesaj gönderen dusau1 » Cmt Eyl 15, 2018 7:10 am

Hocam, işiniz çok zor ama verdiğiniz hizmet çok büyük. Ahmet Erkek'in dava açtığı doğru mudur peki? Allah kolaylık versin.

linpvipen
VIP
VIP

Mesaj gönderen linpvipen » Cmt Eyl 15, 2018 7:49 am

Emekleriniz o kadar fazla ki.. Herşey için Allah razı olsun hocam.

Kullanıcı avatarı
AlpErTunga
VIP
VIP

Mesaj gönderen AlpErTunga » Cmt Eyl 15, 2018 9:19 am

Bu kişi kim hocam. Biz de önlemimizi alırız en azından

Kullanıcı avatarı
mnrdgn
VIP
VIP

Mesaj gönderen mnrdgn » Cmt Eyl 15, 2018 10:33 am

Verdiğiniz,vereceğiniz tüm emekleriniz için tşk ederiz..
Allah razı olsun Hekimbaba !

Antitusif ailemize sahip çıkalım arkadaşlar..

angrydoc
VIP
VIP

Mesaj gönderen angrydoc » Cmt Eyl 15, 2018 10:45 am

2013den beri siteyi takip ediyorum.Böyle iyi niyetli bir siteyi suistimal edecek kadar düşmüş insanları görmek ne yazık ki üzüyor insanı.Bu siteyi medikalforum değil de bu uyanıklar kurmuş olaydı VIP sistemi 200-300 tl diyip şu an köşeyi dönmüştü ama iyilik yaranır mı?Sabah akşam yatıp kalkıp dua etmesi gereken insanlar siteyi baltalamaya kalkışıyor, troller siteyi anlamsız yerlere sokmaya çalışıyor.İnsanlar kendi boş zamanlarından,vakitlerinden harcıyor admin ise avukat tuta tuta para kazanacağına sizin için para harcıyor yaranılmıyor.
Kapatın siteyi kapatın lütfen kapatın da görün ne kadar harcıyorsunuz dersanelere,ne hale geliyorsunuz...Kaç tane arkadaşım dersaneye gitti barajı geçemedi bunu anlatıyorlar mı varsa yoksa zaten çok iyi çalışan adamlarla dereceler...Sitenin üzerinde akbabalar dolaşıyor ama sanmayın bu site kapanırsa medikalforum,hekimbaba falan kaybeder.Bu adamlar zaten bu işten para kazanmıyor.Bu site kapanırsa HERKES KAYBEDECEK

Kullanıcı avatarı
srassim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen srassim » Cmt Eyl 15, 2018 11:18 am

Siteye emeği geçen gerek yönetim, gerek içerik paylaşan arkadaşlara sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Buna karşılıksız iyilik denir. Yazıyı okudum, çok enteresan bir durum. 3 kağıtçılık yaparak siteyi kapatma girişimleri çok hayret verici bir durum. Saf kötülük de bu oluyor sanırım.

Kullanıcı avatarı
Pineala
VIP
VIP

Mesaj gönderen Pineala » Cmt Eyl 15, 2018 11:19 am

tus adayları ve daha önemlisi iyi hekim olmak isteyen ve kaynak arayışında olan arkadaşlara bu site adeta bir hazine.. bilgi paylaştıkça anlam kazanır, az kişinin başarılı olup yükselmesi toplumu(ülke, camia vs..) ileri götüremez... antitusif gerçekten türk ve çevre ülkelerdeki tıp öğrencileri için internet ortamındaki açık ara en faydalı sitedir. site yönetiminin işi çok zor ve emekleri çok büyük ne kadar teşekkür etsek azdır.. sayelerinde çok kişi denklik-asistanlık kazandı..

Kullanıcı avatarı
HekimBaba
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen HekimBaba » Cmt Eyl 15, 2018 1:32 pm

dusau1 yazdı:
Cmt Eyl 15, 2018 7:10 am
Hocam, işiniz çok zor ama verdiğiniz hizmet çok büyük. Ahmet Erkek'in dava açtığı doğru mudur peki? Allah kolaylık versin.
Hayır hocam doğru değil. Sağda solda dava ettim diyor biliyorum.Bizzat duydum kendisinden.Tabi o beni tanımıyor. 140.000 tazminat almış bizden. Hayret o parayı bizde nasıl bulmuş da almış anlamak zor. Hem daha da ileri gidip donlarına kadar aldım da diyormuş derslerinde. Hamd olsun donumuz yerinde. Bizden karşı açıklama gelmediği için saydırıyor.
Ama olsun ülke için vatan için değerli biri. İşinin erbabı bir insandır.Cerrahi anlatımı çok iyidir.Yalan söyledi diye bu gerçeği gizleyecek değiliz. Varsın saydırsın bize. Hiç ama hiç üzüntü duymayız. Ama bir sözü var ki "çoluğumun çocuğumun rıskını yiyorlar" diye. İftira değil bu daha beter bir şey. Görürseniz iletin "kimsenin rıskında gözleri yok,siteden gelir mi elde ediyorlar ki, çocuklarınızın rıskını yesinler"

aerztin37x
VIP
VIP

Mesaj gönderen aerztin37x » Cmt Eyl 15, 2018 7:23 pm

HekimBaba yazdı:
Cmt Eyl 15, 2018 1:32 pm
dusau1 yazdı:
Cmt Eyl 15, 2018 7:10 am
Hayır hocam doğru değil. Sağda solda dava ettim diyor biliyorum.Bizzat duydum kendisinden.Tabi o beni tanımıyor. 140.000 tazminat almış bizden. Hayret o parayı bizde nasıl bulmuş da almış anlamak zor. Hem daha da ileri gidip donlarına kadar aldım da diyormuş derslerinde. Hamd olsun donumuz yerinde. Bizden karşı açıklama gelmediği için saydırıyor.
Ama olsun ülke için vatan için değerli biri. İşinin erbabı bir insandır.Cerrahi anlatımı çok iyidir.Yalan söyledi diye bu gerçeği gizleyecek değiliz. Varsın saydırsın bize. Hiç ama hiç üzüntü duymayız. Ama bir sözü var ki "çoluğumun çocuğumun rıskını yiyorlar" diye. İftira değil bu daha beter bir şey. Görürseniz iletin "kimsenin rıskında gözleri yok,siteden gelir mi elde ediyorlar ki, çocuklarınızın rıskını yesinler"
ahmet erkek muhtemelen kımse kendı dersanesının dokumanlarını burda pay yapmaya cesaret edemesın dıye gözdağı verıyordur yoksa ne dıye dava actım kazandım vesaıre desin ikincisi bu sıteye ve emeği gecen herkesten Allah razı olsun kişiler kendı satın aldıkları parasını ödedıklerı dokumanlarını kendı kararları doğrultusunda sıtede paylasıyorlar buda kımsenın rızkını yemek çalmak çarpmak demek değildir gönlümüzle bıze ait olan parasını ödediğimiz şeyleri kendi gönül rızamız ile burda paylasım yapıyoruz buda kımseyı alakadar etmez